Конкурс проектів з удосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами

Опубликовано: 06 Март 2018

Конкурс проектів з удосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), запрошує подавати заявки на участь у проекті, спрямованому на поліпшення роботи іригаційних систем.

Зацікавлених учасників просимо надсилати заповнені анкети в електронному вигляді до 11 березня 2018 року на ім’я Владислава Карпенка, експертапроекту «Агросільрозвиток» з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з посиланням на «Конкурс проектів»у темі листа.

Опис програми

Метою цієї програми є вдосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами що охоплюють площу до 100 га у пілотних регіонах проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Конкретні цілі діяльності:

  • Відбір функціонуючих зрошуваних систем, що охоплюють площу до 100 га у пілотних регіонах проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.
  • Вивчення інституційного потенціалу та організації управління зрошувальними системами та водними ресурсами у відібраних організаціях / на підприємствах. Вивчення задоволеності користувачів іригаційних систем якістю надання іригаційних послуг.
  • Розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності та ефективного управління кожною зрошувальною системою на основі аналізу отриманих даних.
  • Надання професійних консультацій щодо покращення продуктивності іригаційних систем та їх ефективного управління зацікавленими сторонами кожної із обраних зрошувальних систем.

Проект, насамперед, підтримуватиме ті пропозиції, які демонструють найкращі практики для подальшого поширення та застосування у майбутньому.

Потенційні учасники

Проект «Агросільрозвиток» планує відібрати до 15 працюючих систем зрошення за такими критеріями:

·         які мають проблеми з організацією управління, або не працюють (не можуть бути запущені) через відсутність управління.

·         які мають площу до 100 га;

·         які розташовані в пілотних областях проекту «Агросільрозвиток»