До уваги власників (їх об'єднань) або наймачів, користувачів житлових приміщень та земельних ділянок на території м.Волноваха!

Опубликовано: 05 Декабрь 2017

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До уваги власників (їх об'єднань) або наймачів, користувачів житлових приміщень та земельних ділянок на території м.Волноваха!

Пунктом 6 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою КМУ від 16.11.2011 № 1173, визначено, що до складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населеного пункту входять на паритетних засадах представники власників (їх об'єднань) або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів розміщених в межах певної території населеного пункту житлових приміщень, земельних ділянок.

З метою проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів Волноваська міська рада запрошує вищезазначених суб’єктів у строк до 20 грудня 2017 року надати за адресою  вул. Центральна,88 м.Волноваха ( каб.№ 1) на паперових носіях свої кандидатури відповідних представників для включення до складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Волноваха.

Довідки за тел. 41075 або за адресою вул.Центральна,88 м.Волноваха каб. № 5.

Заступник міського голови І.С.Ісміханов.