Протидія корупції Про дотримання вимог антикорупційного законодавства протягом I-II кварталу 2017 року щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в управлінні Пенсійного фонду Україниу Волноваському районі Донецької області

Опубликовано: 30 Июнь 2017

Протидія корупції

Про дотримання вимог антикорупційного законодавства протягом

I-II кварталу 2017 року щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в управлінні Пенсійного фонду Україниу Волноваському районі Донецької області

 

В управлінні Пенсійного фонду України у Волноваському районі Донецької області проводиться певна робота по здійсненню організаційних і практичних заходів з метою забезпечення додержання та виконання вимог Закону України “Про запобігання корупції”, актів Президента України і Кабінету Міністрів України з питань боротьби з корупцією. Основними завданнями управління в цьому напрямку є організація профілактичної роботи, недопущення зловживань і корупційних дій державними службовцями.

Згідно ст. 11 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” передбачено проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій державних службовців, співбесід по роз’ясненню вимог Законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та Етичних правил поведінки державного службовця щодо встановлених ними обмежень та відповідальності за їх правопорушень.

На виконання ч.9 ст.12 Закону України “Про запобігання і протидії корупції” (зі змінами) від 7 квітня 2011 року № 3206-VI було проведено роботу щодо подання державними службовцями декларацій про доходи, зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї. Декларації подано вчасно всіма працівниками-держслужбовцями управління. Декларації про доходи подаються і претиндентами на зайняття вакантних посад державних службовців.

З метою попередження протиправних діянь з боку працівників управління, підвищення рівня їх правової підготовки щоквартально проводяться технічні навчання з вивчення вимог антикорупційного законодавства та методичних роз’яснень. Протягом  I-IIкварталу 2017 року до управління не надходили звернення з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами (в тому числі анонімних звернень); в управлінні відсутні випадки порушень антикорупційного законодавства працівниками управління.

Проведення організаційно-управлінських заходів щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства в управлінні дозволили покращити стан дотримання законодавчих вимог та спеціальних обмежень державними службовцями. У I-IIкварталі 2017 року працівники управління до кримінальної, адміністративної чи дисциплінарної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не притягувались.