Чергова 100 сесія міської ради 6 скликання

Опубликовано: 18 Январь 2018

На підставі ст. 42  Закона Украіни «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту міської ради скликати чергову 100  сесію міської ради  6 скликання 26.01.2018 року о 10.00.

Винести на розгляд   сесії наступний перелік питань:

Порядок денний.

 

1 Звіт про роботу виконкому за 2017 рік.

Доповідає: Ісміханов І.С.

2. Про внесення змін в рішення міської ради  від 21.12.2017 №6/99 – 2205 «Про затвердження  Програми по плануванню та забудові территорії м.Волноваха на 2018 рік».

Доповідає: Екзархо Н.Г.

3.Про внесення змін в та доповнень в рішення  міської ради від 21.12.2017 №6/99-2216   «Про затвердження програми економічного та соціального розвитку міста Волноваха на 2018 рік» .

Доповідає: Кобзар Д.П.

4. Про внесення змін та  доповнень в рішення  міської ради від 21.12.2017 №6/99 -2222 «Про міський бюджет на 2018 рік».

Доповідає: Білоусова А.М.

5. Про затвердження акту прийому-передачі   у комунальну власність територіальної громади м. Волноваха майна від Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації.

6. Про затвердження акту прийому передачі комунального майна територіальної громади м. Волноваха  Обласному комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».

7. Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Волноваха .

Доповідає: Кобзар Д.П.

8.Про надання цільової  матеріальної допомоги.

9.Про приватизацію квартири.

Доповідає: Більдій О.П.

10.Про відміну рішень міської ради.                    

11. Про внесення змін у рішення міської ради.

12. Про припинення права користування земельними ділянками юридичним особам.

13. Про надання дозволу на оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченко Є.В.

14. Про надання дозволу на оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                                                                     

17.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.                                                                     

18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки в постійне користування Відділу капітального будівництва Волноваської районної державної адміністрації.   

 20 . Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту Обідченко О.А.

21. Про продаж  земельних ділянок.

22. Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Афродіта».

23.Про надання Шестакову О.П. дозволу на розробку детального плану території.

24. Про надання Чернецькій Т.Г. дозволу на розробку детального плану території.

25.Про надання СлипенкоТ.М. дозволу на розробку детального плану території. 

26.Про надання Бабенко В.М. дозволу на розробку детального плану території. 

27. Про надання дозволу на розробку детального плану території Волноваській міській раді.

28. Про надання Попковій Н.П. дозволу на розробку детального плану території.

29. Про надання Маргаряну А.Т. дозволу на розробку детального плану території. 

30. Про надання згоди на розміщення нового торгового об'єкту на території  м. Волноваха у районі ПО «Волновахатепломережа» ФОП Ростем О. В.

31. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території м. Волноваха в районі вул. Чижевського, 19 ФОП Маргаряну С.А.

32. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха у районі будівель по вул. Кості Бабіна, 4 ФОП Кирносу І.М.

33. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха по вул. Пушкіна у районі ЖД пішохідного переходу ФОП Кирносу І.М.

34. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території м. Волноваха у районі поліклінікі ЦРБ по вул. Центральна ФОП Кирносу І.М.

35. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха у районі торгівельного павільйону по пров. Путійський, 14-б  ФОП Хачхарджи І.Є.

36. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території м. Волноваха у районі будівель по вул. Кості Бабіна, 4 ФОП Хачхарджи І.Є.

37. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території   м. Волноваха по вул. Пушкіна у районі пішохідного мосту ФОП Хачхарджи І.Є.

38. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха у районі будівель по пров. Матросова, 5  ФОП Хачхарджи І.Є.

39. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха у районі жилого будинку № 35 по вул. Менделєєва ФОП Хачхарджи І.Є.

40. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території   м. Волноваха у районі будівель по вул. Центральна, 43-а ТОВ «Афродіта».

41. Про надання дозволу на розміщення нового торгового об’єкту на території  м. Волноваха в районі магазину змішаної торгівлі з баром по вул. Менделєєва, 31-а    ФОП Подлещук З.В.

42. Про внесення змін у комплексну схему розміщення тимчасових споруд торгових об’єктів.

Доповідає: Екзархо Н.Г.

43.Різне.

 

 

Секретар  ради                                                                         Т.Є.Гукай