Запрошуємо проектні організації до участі у проектних роботах

Опубликовано: 23 Январь 2017

Запрошуємо проектні організації до участі у проектних роботах

 

Волноваська міська рада звертається до Вас з пропозицією щодо прийняття участі у  виконанні  предпроектних (ескізних) робіт по об,єкту: «Реконструкція центрального скверу та плоші Незалежності в

м. Волноваха», розташованого у центральній частині міста.

У центральній частині міста розташований сквер та площа Незалежності на якій проходять різноманітні міські заходи ,свята, концерти.  Остання реконструкція скверу була проведена на початку 90-х років.

На теперішній час сцена, парапети, асфальтне покриття, лавочки та освітлення частково зруйновано та не відповідає сучасним естетичним вимогам.

У випадку  надання міській раді  ескізного проекту, який  буде визначений пріоритетним та привабливим для подальшої реалізації  з  відповідною проектною організацією  буде укладено договір на виконання проектно-кошторисної документації. Для укладання договору та подальшої роботи, проектанту або проектній організації необхідно мати відповідні юридичні документи та банківські реквізити (сертифікат на виконання робіт, рахунок, тощо). 

На теперішній час на площі знаходяться такі елементи, як стіна, фонтан, паровоз, сцена, флагштоки , парапети, лавочки, вуличні ліхтарі.

Наші вимоги для проектування : проектування та будівництво нової сцена, знесення старого фонтану, можливо перенесення у іншій бік), фонтан виконати у сучасному варіанті (з землі без ємкості), реконструкція парапетів (або їх знесення),  флагштоки необхідно оставити. Також необхідно замінити всі лавки, вуличні ліхтарі, передбачити нове покриття доріжок та площі.

 Можливо передбачити встановлення будь-яких малих архітектурних або художніх форм (ков. фігури, статуї, вазони та інш.). Бажано передбачити таку малу архітектурну форму, як букви «Я ♥Волноваху» у будь якому місті скверу або інші пропозиції.

Ми розглянемо будь-які варіанти проекту.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Графічні матеріали та фотографії надаються.

За довідками звертатися за адресою м. Волноваха, вул. Центральна, 88, каб. №6 (тел. 42935)

 

           Заступник міського голови                                                                      І.С.Ісміханов

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Топографічна зйомка скверу(верхня частина) https://drive.google.com/open?id=0B1GHVp2oIYOuQ1JLSFBKWGhzRVE