Коляда на Майзлях

Опубликовано: 18 Январь 2017
Последнее изменение Среда, 18 Январь 2017 13:21

Волновасцям кричали «Браво!»

З 8 по 15 січня у м. Івано-Франківську відбувся XІІІ традиційний міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Фестиваль розпочався урочисто Архієрейською Божественною Літургією, яку служив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Вперше, в урочистому відкритті фестивалю приймав участь міністру культури України Євген Нищук, який був приємно вражений різдвяним дійством.                                                                                                            

У продовж цілого тижня художні колективи з Польщі, Литви, Латвії, з Прикарпаття виконували традиційні та старовинні колядки і щедрівки.

За особистим запрошенням міського голови Руслана Марцінківа  міста-побратима Івано-Франківська, в фестивалі приймав участь вокальний ансамбль  «GoldArt» Волноваського творчого центру молоді. «GoldArt» - це молодий, цілеспрямований та талановитий колектив, який випромінює своїм співом світло майбутнього, силу волі сьогодення та історичні барви минулого Незалежної країни.

Також наш колектив прийняв участь в урочистій ході від міської ради за участю міського голови Івано-Франківська, держслужбовців та вертепників до головної ялинки Івано-Франківська, а потім виступав з колядками на головній площі міста-побратима, а у вечорі виступ проходив у Василіянському монастирі Царя Христа. Нас зустрічали дуже тепло. Кожна колядка супроводжувалась гучними оплесками та оваціями, виголосами «Браво!». Одразу після виступів велика кількість журналістів з обласних теле– та радіостанцій  брали інтерв’ю у учасників. Мешканці міста підходили зі словами вдячності та підтримки. До речі, зустрічали та проводжали делегацію з Волновахи на залізничному вокзалі учні та вчителі музичної школи Різдвяними колядками та щедрівками.

Величаве історичне місто західної України щиро бажає мешканцям східної України щастя, добробуту, злагоди, а головне миру і єдності Ненці Україні.

IMG 1695

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 1706

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 1700